Naciśnij enter aby zobaczyć wyniki lub esc aby anulować.

Ranking Pożyczek Ratalnych

Kwota pożyczki:
1000 - 10000 zł
Pierwsza do 5.000 zł
Czas na spłatę:
6 - 24 mies.
Pierwsza do 24 mies.
Darmowa: Nie
Bez BIK: Nie
Bez zaświadczeń: Tak
Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 2000zł, Okres spłaty: 12 miesięcy, Zmienna stopa oprocentowania: 10%, Całkowita kwota do spłaty: 3214,03zł, Całkowity koszt pożyczki: 1214,03zł (w tym odsetki kapitałowe: 134,03zł, prowizja: 690zł, opłata adm.: 390zł), max. RRSO: 160,00%, Wysokość raty: 267,80zł
Pierwsza pożyczka nawet do 2000zł za darmo.
Kwota pożyczki:
200 - 5000 zł
Pierwsza do 2.000 zł
Czas na spłatę:
10 dni - 6 mies.
Pierwsza do 6 mies.
Darmowa: Tak
Bez BIK: Nie
Bez zaświadczeń: Tak
Reprezentatywny przykład: Kwota pożyczki: 1500zł, Okres spłaty: 18 mies, Roczne oprocentowanie stałe: 10%, Całkowita kwota do spłaty: 2581,37zł, Całkowity koszt pożyczki: 1081,37zł, Max. RRSO: 112,30%, Wysokość raty: 143,42zł

W dzisiejszych czasach trudno oszczędzać pieniądze. Niektórzy ludzie ledwo wiążą koniec z końcem, więc nie ma mowy o jakimkolwiek odkładaniu pieniędzy. Szczególnie ciężko ludziom jest w okresie zimowym.

Wtedy życie jest droższe (dużo pieniędzy wydajemy na ogrzanie mieszkania, owoce i warzywa są droższe oraz dużo ludzi choruje w okresie jesienno-zimowym i musi wydawać dużo pieniędzy na leki i wizyty). Poza tym zima wiąże się z bardzo dużym wydatkiem w grudniu. Święta Bożego Narodzenia i Sylwester to bardzo duży wydatek dla rodziny.

Ludzie wtedy często myślą o pożyczkach. Najlepszą opcją wtedy jest darmowa pożyczka. Ostatnimi czasy pożyczki od ręki oferują banki, które wysoko oprocentowują swoją usługę. Bardzo ciężko ją potem spłacić. Darmowe pożyczki są bardzo wygodnymi dla osób potrzebujących pieniędzy. Nie każdy chce pożyczać pieniądze od znajomych i rodziny. Są osoby, które wstydzą się swoich problemów finansowych.

Takie problemy to nie jest powód do chwalenia się. Ale nie warto załamywać rąk! Przy odrobinie chęci wszystko da się rozsądnie rozplanować. Kiedy bierzemy pożyczkę zwykle mamy zastój w pracy lub trudny okres w życiu. Kiedy przyjdzie wiosna/lato zawsze można podjąć się pracy dorywczej. Wtedy spłata pożyczki będzie o wiele prostsza. Ludzie sięgają po pożyczki również w okresie letnim,.

Wakacje za granicą to dość duży wydatek i ciężko samemu odkładać pieniądze przez cały rok. Darmowa pożyczka załatwia wtedy sprawę. Zobowiązując się do jej spłaty jesteśmy zmuszeni do regularnego jej spłacania. Na pewno ciężej byłoby nam co miesiąc odkładać taka sumę, jaką płacimy co miesiąc ratę.

Tak samo jest z wieloma aspektami w życiu. Ludziom brakuje samozaparcia. Postanowienia noworoczne to doskonały tego przykład. Dużo ludzi obiecuje sobie, że od nowego roku będzie regularnie ćwiczyć, zdrowiej się odżywiać, a uczniowie, że będą się uczyć systematycznie, Tak samo jest z oszczędzaniem pieniędzy. Rozchodzą się one w jednej chwili. Trzeba wtedy rozejrzeć się za komfortową ofertą pożyczki.

Bez prowizji

Zostaw swój adres e-mail jeśli szukasz darmowej pożyczki.
Zapisz
Oferta ograniczona czasowo.
close-link